Oficinas Xerais Oficinas Xerais

Casa Consistorial
Praza Castelao, 1
15920. Rianxo.

981 86 00 75

981 86 66 28

oficinas.xerais@concelloderianxo.es

rexistro@concelloderianxo.es

Biblioteca Municipal Biblioteca Municipal

981 86 02 72

biblioteca@concelloderianxo.es

Concellería de Educación, Cultura e Normalización Lingüística

inverno: 11:00 - 13:00 / 17:00 - 20:00
verán: 09:30 - 14:00
sábados 11:00 - 14:00

Educación, Cultura e Normalización Lingüística Educación, Cultura e Normalización Lingüística

Centro Sociocultural - Auditorio
Rúa Autores da Rianxeira
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 100 688

cultura@concelloderianxo.gal

Concellería de Cultura, Educación, Xuventude e Normalización Lingüística

luns: 08.00 - 15.00
martes - venres: 08.00 - 22.00
sábados: 10.00 - 14.00 / 16.00 - 20.00

Obras e Servizos Obras e Servizos

981860401

obras@concelloderianxo.gal

Concellería de Obras e Servizos Municipais

Policía Local Policía Local

Casa Consistorial
Praza Castelao, 1
15920. Rianxo.
Localizar en Google Maps

981 86 06 25

609 86 22 22

981 86 66 28

policia@concelloderianxo.gal

permanente no verán e de día no inverno

Turismo Turismo

Casa da Cultura "Cuartel Vello"
Praza de Castelao, s/n.
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 86 66 63
667 185 576

981 84 36 29

turismo@concelloderianxo.es

Concellería de Turismo

Servizo de Información e Animación Xuvenil Servizo de Información e Animación Xuvenil

Centro Sociocultural - Auditorio
Rúa Autores da Rianxeira
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 100 688 / 664 181 401

xuventude@concelloderianxo.gal

 

Horario de atención ao público:
    Luns: 08:00 a 15:00
    Martes, mércores e xoves:
        11:30 a 14:30
        16:30 a 20:00
    Vernes: 08:00 a 15:00

Servizo de Deportes Servizo de Deportes

Casa da Cultura "Cuartel Vello"
Praza de Castelao, s/n.
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 86 63 81

981 84 36 29

deportes@concelloderianxo.gal

Concellería de Deportes e Patrimonio Histórico

Axencia de Emprego e Desenvolvemento Local Axencia de Emprego e Desenvolvemento Local

Casa do Concello
Praza de Castelao, 1
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 86 00 75

981 84 36 29

emprego@concelloderianxo.gal

Concellería de Emprego e Xuventude

luns a venres 08.00 - 15.00

Novas Tecnoloxías Novas Tecnoloxías

Centro Sociocultural - Auditorio
Rúa Autores da Rianxeira
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 100 688 - 667 18 55 77

informatica@concelloderianxo.gal

luns a venres: 09.00 - 14.00

Oficina da Área de Rehabilitación Integral Oficina da Área de Rehabilitación Integral

Adro, 2
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 107 887

981 107 879

odr@concelloderianxo.gal

Concellería de Urbanismo, Industria, Comercio, Mar e Novas Tecnoloxías

luns a venres: 10.00 - 14.00
martes e xoves: 17.00 - 19.00

Servizo de Recadación Municipal Servizo de Recadación Municipal

Edificio Colón 1ºE
Praza de Castelao, 7
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 86 66 61

recadacion@concelloderianxo.es

Concellería de Economía e Facenda

luns a venres: 8.00 a 14.00
martes e xoves: 17.00 - 19.30

Servizos Sociais Servizos Sociais

Carretera de Tanxil 12
15920 Rianxo. Localizar en Google Maps

981 86 00 61

881 16 89 34

servizossociais@concelloderianxo.gal

Concellería de Servizos Sociais

luns - venres: 08:00 - 15:00

Urbanismo Urbanismo

Casa Consistorial
Praza Castelao, 1
15920. Rianxo.
Localizar en Google Maps

981 86 00 75

981 86 66 28

urbanismo@concelloderianxo.gal

luns a venres: 09.00 - 14.00